בניית אתרים

אנחנו בונים אתרים מקצועיים שעובדים בשבילכם

איך?  עיצוב מוקפד. קוד איכותי. התאמה מושלמת לעסק שלכם.

אנו בסטודיו אפ מאמינים שהעסק שלכם ייחודי ולכן נתאים עבורכם אתר מקצועי בהתאמה אישית. בניית אתרי וורדפרס מקצועיים ומעוצבים, שילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים, רספונסיביות מלאה והנעה לפעולה - זו ההתמחות שלנו.

 

kav_yellow

בניית אתרים לעסקים

kav_yellow

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן המובילה בעולם. כיום רוב האתרים נבנים בוורדפרס בשל היתרונות הרבים שלה. אני מציעים לכם שירות בניית אתרי וורדפרס לעסקים  אשר כולל בניית אתר אינטרנט מעוצב, רספונסיבי ומוכן לקידום. בניית אתרי וורדפרס לעסקים דורשת הבנה בתחום אתרי האינטרנט יחד היכרות והבנה מעמיקה של עולם העסקים. בניית אתרי וורדפרס אינה מסתכמת בעיצוב ותכנות אתר אלא דורשת מחקר מעמיק של העסק שלך, קהל הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים, מגמות שונות בשוק וכמובן היכרות טובה מאוד עם המתחרים.

בניית אתרים בהתאמה אישית

אנו מאמינים שלכל עסק ייחוד משלו, צרכים ויתרונות אשר מנחים אותנו בבניית אתר מקצועי ומדוייק. אנו נשתמש ביתרונות של וורדפרס כדי לייצר עבורכם אתר מקצועי ואיכותי. סטודיו אפ בניית אתרים מבטיחה לכם בניית אתרים בהתאמה אישית, עיצוב אתרים יצירתי וחדשני, ועוד מגוון פתרונות אינטרנט לעסקים - מגוון פתרונות מתקדמים לשיווק העסק שלך ברשת. לכל עסק או ארגון יש מאפיינים אובייקטיביים אשר מייחדים אותו על פני המתחרים. איתור החוזקות והדגשתן הכרחית בכדי להבליט את העסק שלכם ולשווק אותו בצורה טובה. המטרות של העסק שלך הן המטרות שלנו והתפיסה הזו מנחה אותנו בבניית אתרים לעסקים.

היתרונות של אתרי וורדפרס

מבחר תבניות עיצוב

בחירת תבנית עיצוב בסיסית והתאמה שלה לצרכים שלכם

עדכונים שוטפים

עדכוני מערכת אוטומטיים ליציבות האתר ולאבטחה מקסימלית

מערכת ניהול תוכן

לשליטה מושלמת שלכם באתר, קלה ופשוטה לתפעול

רספונסיביות מלאה

רספונסיביות מושלמת, התאמה לכל סוגי המסכים

חנות מקוונת

להפוך כל אתר לחנות מקוונת בקלות ובמהירות

אתר מקצועי לעסק שלכם

לאורך כל תהליך העבודה נעבוד בשיתוף פעולה בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר - אתר אינטרנט שמייצג את העסק שלך באופן מקצועי וכזה מייצר תנועה של לקוחות. אם אתם בעלי עסק קטן אין סיבה שתשלמו על אתר אינטרנט גדל ומסורבל. אנו מציעים מגוון אתרי אינטרנט בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל עסק כאשר ההצלחה שלכם עומדת לנגד עיננו וכמובן שההתקשרות ביננו לא מסתיימת כאשר האתר בנוי אלא רק כאשר המטרות המקצועיות והשיווקיות הושגו. כשירות משלים לבניית אתרי וורדפרס אנו מציעים שירותי כתיבת תוכן לאתרים, תוכן שיווקי, מאמרים לקידום, תוכן לאתרי תדמית, מדריכים ועוד. כמו כן אנו מתמחים בניהול דפי פייסבוק מקצועיים לעסקים בכדי להגדיל חשיפה לאתר שלכם, לקדם אותו וליצור איסוף לידים איכותיים.

חבילת שיווק לעסקים קטנים

פותחים עסק חדש? מקדמים עסק קטן? יש לנו חבילת שיווק מושלמת בשבילכם!

kav_yellow

סטודיו אפ - לוקחים את העסק שלכם למעלה

kav_red

מלאו את הפרטים בטופס ואנחנו נחזור אליכם עם תכנית שיווק איכותית והצעת מחיר מעולה.

סטודיו אפ בניית אתרים, כתיבת תוכן, מדיה חברתית, קידום אתרים

אפ - סטודיו לבניית אתרים, קידום ושיווק במדיה החברתית מציע לכם את כל השירותים לשיווק העסק שלכם ברשת תחת קורת גג אחת. אנו נבנה עבורכם אתר מקצועי ומעוצב, ניצור תוכן איכותי, נקדם את המותג שלכם בגוגל ובפייסבוק ונתאים עבורכם תכנית שיווק אישית. דברו איתנו, יחד ניקח את העסק שלכם למעלה.