בניית אתרים

סטודיו אפ בניית אתרים

אנחנו בונים אתרים מקצועיים שעובדים בשבילכם

איך? אנחנו כותבים קוד איכותי, בונים תבנית עיצוב וכותבים תוכן בהתאמה מושלמת לעסק שלכם.

אנו בסטודיו אפ מאמינים שהעסק שלכם ייחודי ולכן נתאים עבורכם אתר מקצועי בהתאמה אישית. בניית אתרי וורדפרס מקצועיים ומעוצבים, שילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים, רספונסיביות מלאה והנעה לפעולה - זו ההתמחות שלנו.

Untitled design (37)

אתר אינטרנט בהתאמה אישית

אנו מאמינים שלכל עסק ייחוד משלו, צרכים ויתרונות אשר מנחים אותנו בבניית אתר מקצועי ומדוייק. אנו נשתמש ביתרונות של וורדפרס כדי לייצר עבורכם אתר מקצועי ואיכותי. סטודיו אפ בניית אתרים מבטיחה לכם בניית אתרים בהתאמה אישית, עיצוב אתרים יצירתי וחדשני, ועוד מגוון פתרונות אינטרנט לעסקים - מגוון פתרונות מתקדמים לשיווק העסק שלך ברשת. לכל עסק או ארגון יש מאפיינים אובייקטיביים אשר מייחדים אותו על פני המתחרים. איתור החוזקות והדגשתן הכרחית בכדי להבליט את העסק שלכם ולשווק אותו בצורה טובה. המטרות של העסק שלך הן המטרות שלנו והתפיסה הזו מנחה אותנו בבניית אתרים לעסקים.

Untitled design (39)

אתר אינטרנט מקצועי

לאורך כל תהליך העבודה נעבוד בשיתוף פעולה בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר - אתר אינטרנט שמייצג את העסק שלך באופן מקצועי וכזה מייצר תנועה של לקוחות. אם אתם בעלי עסק קטן אין סיבה שתשלמו על אתר אינטרנט גדל ומסורבל. אנו מציעים מגוון אתרי אינטרנט בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל עסק כאשר ההצלחה שלכם עומדת לנגד עיננו וכמובן שההתקשרות ביננו לא מסתיימת כאשר האתר בנוי אלא רק כאשר המטרות המקצועיות והשיווקיות הושגו. כשירות משלים לבניית אתרי וורדפרס אנו מציעים שירותי כתיבת תוכן לאתרים, תוכן שיווקי, מאמרים לקידום, תוכן לאתרי תדמית, מדריכים ועוד. כמו כן אנו מתמחים בניהול דפי פייסבוק מקצועיים לעסקים בכדי להגדיל חשיפה לאתר שלכם, לקדם אותו וליצור איסוף לידים איכותיים.

Untitled design (36)

בניית אתרי אינטרנט לעסקים

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן המובילה בעולם. כיום רוב האתרים נבנים בוורדפרס בשל היתרונות הרבים שלה. אני מציעים לכם שירות בניית אתרי וורדפרס לעסקים אשר כולל בניית אתר אינטרנט מעוצב, רספונסיבי ומוכן לקידום. בניית אתרי וורדפרס לעסקים דורשת הבנה בתחום אתרי האינטרנט יחד היכרות והבנה מעמיקה של עולם העסקים. בניית אתרי וורדפרס אינה מסתכמת בעיצוב ותכנות אתר אלא דורשת מחקר מעמיק של העסק שלך, קהל הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים, מגמות שונות בשוק וכמובן היכרות טובה מאוד עם המתחרים.

פרוייקטים נבחרים

ערן אקרמן

צילום / סריקות / עיבוד תמונה

אתר האינטרנט של ערן עבר מתיחת פנים, החלפת תבנית ועיצוב מחדש. האתר החדש רספונסיבי, ברוחב מלא, נקי, מעוצב ומעביר את המסר של ערן בצורה מושלמת - סדר וניקיון, מקצועיות ואחריות.

אלה רבין

טיפול רגשי משנה מציאות

האתר שלה אלה נבנה בהתאמה אישית לאופי ולמסר. הסלוגן חדש, בחירת הצבע הירוק, התוכן והתמונות כולם יוצרים יחד תדמית עסקית ואישית מושלמת . 

רעיונות ניהול פרויקטים

חברת בניה / אמיר ארגיל

האתר של חברת רעיונות ניהול פרויקטים יוצר תדמית מרשימה ומכובדת, מציג את תחומי הפעילות של החברה בצורה ברורה ומהווה כרטיס ביקור איכותי. 

בלה ספיר באריזה אישית תיק עבודות סטודיו אפ

באריזה אישית

בלה ספיר

אתר התדמית של בלה ספיר "באריזה אישית" אשר מציג את מגוון השירותים היחודיים שמספקת החברה ומבליט את היתרונות והבידול וכמובן את האישיות הייחודית  של בלה

סטודיו אפ - תיק עבודות הדס הכט עיצוב אירועים

הדס הכט

עיצוב אירועים

עיצוב ובניית אתר חנות עבור הדס הכט - עיצוב אירועים. אתר תדמית קסום בשילוב חנות מקוונת בה ניתן לרכוש מגוון מוצרים לעיצוב אירועים.

סטודיו אפ - תיק עבודות - יעד מעוצב, שרון דנציג

יעד מעוצב 

שרון דנציג

עיצוב ובניית אתר one-page לקידום ומכירה של "יעד מעוצב" ספרם זוכה הפרסים של חיים יעקובי, יונתן ונטורה ושרון דנציג. באתר ניתן לרכוש מוצרים באמצעות הטמעת סליקה של pay pal

סטודיו אפ - תיק עבודות גן חיוך

גן חיוך 

אירנה ליבשיץ

עיצוב ובניית אתר עבור גן חיוך של אירנה ליבשיץ, אתר תדמית קסום וצבעוני שמעביר את האופי המיוחד של אירנה, מספר על הגן, על הגישה החינוכית והפעילויות בו.

סטודיו אפ - תיק עבודות מנטקיה

מנטקיה 

קונדטוריה וקייטרינג בוטיק

עיצוב ובניית אתר תדמית עבור מנטקיה - קונדיטוריה וקייטרינג בוטיק מקיבוץ רבדים. 

סטודיו אפ - תיק עבודות שירה חלי גורן עו"ד ומגשרת

עו"ד שירה חלי גורן 

עו"ד משפחה ומגשרת

עיצוב ובניית אתר one-page עבור עו"ד שירה חלי גורן, אתר תדמית אשר מציג את שירותי המשרד ואת הגישה האישית והיחודית של עו"ד שירה.