מדיה חברתית

אנחנו מנהלים מדיה חברתית מובילה

ננהל עבורכם דף פייסבוק עסקי ונייצג את העסק שלכם בצורה מקצועית ברשתות החברתיות

אנו בסטודיו אפ מאמינים שאתם צריכים להשקיע את כל האנרגיות שלכם בניהול העסק שלכם ולכן מציעים לכם שירות ניהול מדיה חברתית מקצועי שמביא תוצאות. אתם תנהלו את העסק שלכם - אנחנו ננהל עבורכם את המדיה החברתית.

 

kav_blue

ניהול המדיה החברתית

kav_blue

ניהול דפי פייסבוק, ניהול פייסבוק עסקיבימים אלה, יחסי ציבור טובים מתבססים על שיווק במדיה החברתית. אנו מאמינים שדף פייסבוק חי ועדכני בשילוב מסעות פרסום מדוייקים הם הדרך להשגת תפוצה רחבה, תדמית מקצועית ולידים איכותיים. אנו נגיד לך מה אנשים אומרים עלייך ונעזור לך להעביר את המסר שאתה רוצה לקהל היעד שלך.

דף פייסבוק עסקי

kav_blue

דף פייסבוק עסקי הוא כלי חובה לכל עסק אשר מעוניין לשווק עצמו ברשתות החברתיות. ניהול דף פייסבוק עסקי מקצועי מספק תובנות ונתונים סטטיסטיים מעמיקים ומאפשר שילוב איכותי בין קידום אורגני לממומן כאשר הכל מדיד וניתן למעקב בקלות רבה. עם דף פייסבוק מקצועי תוכלו להגיע לקהל יעד ממוקד וליצור קשר מידי עם לקוחות פוטנציאליים.

ניהול עמוד עסקי בפייסבוק דורש ידע ומעורבות בעולם הרשתות החברתיות. אמנם כל אחר יכול לפתוח דף פייסבוק עסקי בחינם אבל בכדי להביא אותו לחשיפה בפני קהל היעד הנכוון ובכדי ליצור פוסטים ועדכונים שיקבלו צפיות ושיתופים צריך לחיות את הפייסבוק העסקי.

חשוב מאוד לדעת מה לפרסם, איך ומתי ולדעת כיצד להגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים. דף פייסבוק עסקי הוא כלי עבודה מדהים - הוא ניתן לכל אחד ללא עלות ויכול בקלות להפוך למכונת לידים משומנת. זהו כלי שיווקי חשוב ביותר וניתן לשלב אותו יחד עם פתרונות אינטרנט נוספים לעסקים שאנו מספקים ובינהם בניית אתרים, כתיבת תוכן וקידום אתרים.

ניהול דף פייסבוק מקצועי לעסקים

kav_blue

אני מציעה לכם שלושה מסלולים לבחירה אשר יביאו את העסק שלכם לקדמת הבמה ויהפכו את עמוד הפייסבוק שלכם למקצועי ויעיל בחרו את החבילה המתאימה לעסק שלכם וקבלו פרסום, חשיפה ולידים איכותיים מיד. במידה ואתם מעוניינים בשירות שלא מצאתם כאן או במסלול מותאם אישית ניתן ליצור קשר ולהרכיב יחד את מסלול הפייסבוק הנכון עבור העסק שלכם

ניהול דף עסקי מקצועי

מסלול פייסבוק בסיסי

מסלול הבסיס מתאים במיוחד לעסקים קטנים אשר נמצאים בתחילת דרכם. אם התקציב שלכם נמוך ואתם מעוניינים להיות נוכחים בפייסבוק זהו המסלול המתאים ביותר עבורכם וניתן להרחיב אותו למסלול פרמיום בכל עת.

מסלול פייסבוק פרמיום

מסלול פרמיום הוא המסלול המושלם לעסקים. הוא משלב בתוכו עבודת שיווק במדיה עם קמפיין ממומן וממוקד ומבטיח לכם דף עסקי מעוצב ומרשים שיביא לידים איכותיים ולקוחות אל האתר שלכם.

מסלול פייסבוק סופר פרמיום

מסלול סופר פרמיום מותאם במיוחד לבעלי עסקים שמבינים את הכוח של הרשת החברתית ורוצים דף עסקי מקצועי ועובד ללא כל מעורבות או טרחה מצידם. במסלול זה תקבלו חשיפה ממוקדת מאוד לקהל לקוחות פוטנציאלים על ידי פרסום בקבוצות יעודיות.

סטודיו אפ - לוקחים את העסק שלכם למעלה

kav_red

מלאו את הפרטים בטופס ואנחנו נחזור אליכם עם תכנית שיווק איכותית והצעת מחיר מעולה.

סטודיו אפ בניית אתרים, כתיבת תוכן, מדיה חברתית, קידום אתרים

אפ - סטודיו לבניית אתרים, קידום ושיווק במדיה החברתית מציע לכם את כל השירותים לשיווק העסק שלכם ברשת תחת קורת גג אחת. אנו נבנה עבורכם אתר מקצועי ומעוצב, ניצור תוכן איכותי, נקדם את המותג שלכם בגוגל ובפייסבוק ונתאים עבורכם תכנית שיווק אישית. דברו איתנו, יחד ניקח את העסק שלכם למעלה.